29 Maj, 2023

Zaçja nga Golemi këshillon Berishën: Rama ikën vetëm me aksion, duhet ta bëjmë si në ’97-n

 Zaçja nga Golemi këshillon Berishën: Rama ikën vetëm me aksion, duhet ta bëjmë si në ’97-n

Në “Foltoren” e Sali Berishës në Kamëz ishte edhe Zaçe Islami nga Golemi i Kurveleshit. Teksa mori fjalën, Golemi këshilloi Berishën se Rama nuk largohet pa protesta.

“Edi Rama nuk ikën as me lutje as me duva. Edi Rama ikën vetëm me aksion, vetëm me përmbysje.

Jam Zaçe Islami i ’97. Do t’ju lutem Doktor, ua kërkoj këtë në emër të të gjithë burrave dhe grave, duhet protestë”, u shpreh Islami.

2 Comments

  • Pse mortja ha te miret dhe le gjalle keta lloje njethundrakesh..
    Le qeeee…nuk thote kot populli:…” s’ha mortja MUT..”!

  • Pse nuk të ha një morte, o plak i rrjedhur. Nuk u ngope me gjakun e derdhur të vlonjatëve dhe gjithë shqiptarëve? Mallkuar qofshi që bėn thirrjen pėr luftë.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *