28 Shtator, 2023

Ylli Rakipi shpall Lulzim Bashën njeriun e vitit 2021: Ja pesë meritat e tij të veçanta

 Ylli Rakipi shpall Lulzim Bashën njeriun e vitit 2021: Ja pesë meritat e tij të veçanta

Ylli Rakipi ka shpallur njeriun e vitit 2021, Lulzim Bashën.

Sipas tij, Basha ka merita të veçanta për:

-Humbës kronik zgjedhjesh: Pas humbjes së çdo palë zgjedhje, shpall luftë deri në fitore!

-Shkatërrimin e PD-së: U përpoq të vriste Sali Berishën, por vrau veten dhe partinë.

-Njeriu më i aftë në botë për të mbyllur parti: Nëse Edi Rama i dorëzon PS-në, ai e mbyll për një javë.

-Mashtrim në çdo situatë dhe rrethanë: Ka mashtruar 99% të njerëzve që i kanë dalë përpara!

-Rini të përjetshme: Nuk ka lejuar asnjë thinjë të jetë e dukshme për publikun.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *