2 Shkurt, 2023

Xhelal Mziu, sherr me militantin e PD: O lo*e, unë të q* robt në pi** ku t’i kesh

 Xhelal Mziu, sherr me militantin e PD: O lo*e, unë të q* robt në pi** ku t’i kesh

Deputeti i Lulzim Bashës, Xhelal Mziu ka humbur qetësinë dhe ka shpërthyer në sharje e kërcënime ndaj një akivisti të PD.

Mziun e ka nevrikosur një mesazh që i ka dërguar Nikolin Miloti në inbox-in e Facebook.

Qytetari i ka shkruar Mziut se duke mbështetur Bashën ka hyrë në çetën e Hamza Kastriotit si tradhtar.

“Ma paq faqen e zez o Xhelal Ziu, I themi nje fjale ne nga anet tona ‘te marroft zoti’ hyre dhe ti ne qeten e Hamza Kastriotit, njeri minuk,,”, i shkruan demokrati, Mziut.

Përgjigjja e këtij të fundit është e mbushur me fjalor rruge, fyerje, sharje, por edhe kërcënime.

Vjosa.net sjell mesazhet +18 të dërguara nga Mziu, të denja për një ordiner rruge dhe jo politikan e deputet…e ta mendosh që është edhe doktor shkencash:

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *