28 Nëntor, 2023

Viti i Ri: një gabim me dy shekuj

 Viti i Ri: një gabim me dy shekuj

Ulqini ka shkuar gati dy shekuj përpara dhe në vend të vitit 2022 mirëpret vitin 2202.

Nuk kaloi shumë kohë që ky gabim në dekorim u fotografua dhe filloi të qarkullonte në rrjetet sociale.

Nuk dihet ende se si është bëtrë ky gabim trashanik, pasi është fjala për disa njerëz e jo një, në ekipin e dekorimit.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *