27 Shtator, 2023

VIDEO: Veprimi i Eva Alikajt, që revoltoi rrjetin. Aktorja kritikohet ashpër

 VIDEO: Veprimi i Eva Alikajt, që revoltoi rrjetin. Aktorja kritikohet ashpër

Rrugëtimi i akotres “Big Brother VIP Albania 3”, edhe pse i shkurtë, ishte shumë i zhurshëm, pasi u largua me “Zarf të Zi” pas një debati të ashpër me fituesin, Luizin.

Aktorja u eliminua vetëm pak ditë pas qëndrimit në ‘BBV’ pas një debati të ashpër me fituesin, Luizin.

Ajo kërcënoi Luizin duke përdorur terma që s’lejoheshin, duke iu drejtuar me fjalët “ta çaj kafkën”.

Tashmë që kjo eksperiencë ka marrë fund, ajo iu është rikthyer jetës aktive.

Së fundmi, teksa ka qenë e ftuar në “A Krasta Shoë”, Eva Alikaj ka ndarë një ngjarje që i ka ndodhur me fëmijët e komuntitit rom.

Mënyra se si Eva i ka imituar është dukur aspak e këndshme dhe video po komentohet mjaft ashpër në rrjetet scoiale.

“Dy rom të vegjël thashë se po më kërkonin ndonjë lek. Më thanë ishe shumë e keqe atje në Big Brother, si i bërtite ashtu Luizit”, tha Eva Alikaj, duke i përqeshur ata.

Gjesti i saj ka ndezur debatet, teksa aktorja është kritikuar ashpër si për racizëm.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *