21 Shtator, 2023

VIDEO/ Shpërthen mes lotëve Grida Duma: Turp të të vijë Sali Berisha

 VIDEO/ Shpërthen mes lotëve Grida Duma: Turp të të vijë Sali Berisha

Grida Duma ka shpërthyer mes lotëve kundër Sali Berishës.

Ajo ka postuar një video nga brenda selisë së PD-së, duke thënë se ajo që ka ndodhur para selisë së Partisë Demokratike është e turpshme.

“Ata deputetët që rrinin jashtë me Berishën duhet të vinin e të negocionin.

Unë jam kundër dhunës së frymëzuar nga Sali Berisha.

Jemi mbyllur këtu dhe s’marrim dot frymë, u detyruam të dalim në tarracë.

Turp Sali Berisha”, shprehet e revoltuar Grida Duma mes lotëve.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *