24 Mars, 2023

VIDEO: Mos i lini shapkat rrugëve, se do ju vijë Safet Gjici e do ju vërë gjobë 😊

 VIDEO: Mos i lini shapkat rrugëve, se do ju vijë Safet Gjici e do ju vërë gjobë 😊

Kryebashkiaku i Kukësit, Safet Gjici, ka përfunduar sërish si personazh për rrjetet sociale.

Kjo, pasi ndëesa inspektonte rrugët e Kukësit, ka parë një palë shapka poshtë një pallati dhe ka paralajmëruar se nëse e gjen atë që i ka lënë ato aty, do i vëjë gjobë.

“Shihe shapkat ku i kanë lënë…këtu tek shkalla. Ja urdhëro! E ke biznesin këtu duhet të reagoni.

I thoni o zotëri mos e hidh qesen këtu është turp.

Me na thënë në kush është, ti vëmë gjobë dhe ta penalizojmë,”-tha Gjici në fjalën e tij.

Ndaj kujdes ku i lini shapkat nga sot e tutje, se do merrni gjobë 😊

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *