29 Maj, 2023

Vëllai i deputetes shqiptare martohet me partnerin e tij!

 Vëllai i deputetes shqiptare martohet me partnerin e tij!

Vëllai i deputetes shqiptare martohet me partnerin e tij!

Vëllai i deputetes së Vetëvendosjes, Mimoza Kusari Lila i “ka dhënë fund beqarisë”. Ylberi është martuar me partnerin e tij, Jonathan Ausman në Kanada, në një ceremoni të vogël familjare.

Në fotot e publikuara nga Jonathan, dyshja duken të lumtur, dhe me familjarët e tyre përreth të cilët ishin të pranishëm në ngjarjen e rëndësishme të çiftit.

Por, ajo që bie në sy nga fotografitë e publikuara është mungesa e deputetes kosovare në këtë ceremoni.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *