29 Nëntor, 2023

Vajza shqiptare shpallet Miss Michigan në Shtetet e Bashkuara!

 Vajza shqiptare shpallet Miss Michigan në Shtetet e Bashkuara!

“Miss Michigan America 2022” është shpallur një shqiptare, Marinela Shpati.

Në një postim në llogarinë e saj në Instagram, bukuroshja falenderoi njerëzit që e ndihmuan të mbërrinte deir diku, vecanerisht bashkëshortin.

“Para së gjithash dua ta nis këtë postim duke falënderuar Zotin, sepse koha e tij është gjithmonë perfekte. Sepse ai ka bërë dhe vazhdon të bëjë gjëra të mahnitshme për mua!

Jam vërtet e nderuar që u zgjodha Mrs. Michigan America 2022. Faleminderit të gjithëve që besuat tek unë dhe që më dhatë mundësinë të ndaj zemrën time!

Faleminderit Michigan që më zgjodhët mua për t’ju përfaqësuar! Jam përgjithmonë mirënjohëse.

Faleminderit të gjithë sponsorëve dhe trajnerit tim. Për burrin tim, të dua! Faleminderit që gjithmonë më keni mbështetur dhe besoni në mua!

Familjes sime, miqve dhe familjes time të punës faleminderit, dashuria dhe mbështetja juaj vlerësohet shumë! Për motrat e mia mbretëresha, ishte e mrekullueshme që ju njoha të gjithave”, u shpreh Marinela.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *