21 Shtator, 2023

Tronditëse: Pas vdekjes së poetit Arben Duka, ndërron jetë edhe djali i tij 35-vjeçar

 Tronditëse: Pas vdekjes së poetit Arben Duka, ndërron jetë edhe djali i tij 35-vjeçar

Tragjike! Pak javë pas poetit të njohur Arben Duka ka ndërruar jetë edhe i biri Denis Duka.

Lajmi i trishtë është bërë me dije nga miqtë e tij në rrjetet sociale.

Denis Duka vetëm 35-vjeç ishte i martuar dhe jetonte në SHBA bashkë me partneren dhe vajzën e tyre.

Siç mësohet ai ka ndërruar jetë për shkak të një infarkti ashtu si babai i tij.

Arben Duka humbi jetën mbrëmjen e 13 dhjetorit.

Ai u dërgua në spital për shkak të problemeve shëndetësore për nuk mundi të mbijetojë.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *