4 Dhjetor, 2022

Tragjedia e Bullgarisë, si u shua e gjithë familja shqiptare

 Tragjedia e Bullgarisë, si u shua e gjithë familja shqiptare

Aksidenti tragjik në Bullgari ku humbën jetën 46 persona, shumica shqiptarë, mes të tjerave ka shuar edhe një familje shqiptare nga Maqedonia e Veriut.

Bëhet fjalë për familjen Ahmeti.

Burri, gruaja dhe binjakët 4 vjeçarë ndërruan jetë në aksident, ndërkohë që para tij kishin publikuar disa foto nga udhëtimi tragjik i Stambollit.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *