26 Mars, 2023

Të mbledhim lekë për dhëmbin e presidentit

 Të mbledhim lekë për dhëmbin e presidentit

Ilir Meta duket se është në hall të madh, pasi sa herë e shohim duke qeshur nëpër intervista, vihet re se i mungon një dhëmb.

Ndoshta është në vështirësi ekonomike dhe nuk ka para për ta vënë.

Ndaj do të ishte e udhës të mblidheshim të gjithë e të mblidhnim paratë për dhëmbin e presidentit.

Se nuk është e hijshme dhe e denjë, të kemi një president pa dhembë.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *