22 Mars, 2023

“Të kemi mbajtur në shtëpi për një kohë të gjatë”; gruaja e Ilir Shaqirit i kthehet Oni Pustinës

 “Të kemi mbajtur në shtëpi për një kohë të gjatë”; gruaja e Ilir Shaqirit i kthehet Oni Pustinës

Një koment i Oni Pustinës për Ilir Shaqirin në faqen e instagramit të Big Brother ka bërë ditën e djeshme xhiron e rrjetit. Oni shkruan se Shaqiri ka një jetë që jeton nën hijen e Kledi Kadiut dhe se xhelozon për çdo shqiptar të realizuar në shtetin fqinj.

Një koment i Oni Pustinës për Ilir Shaqirin në faqen e instagramit të Big Brother ka bërë ditën e djeshme xhiron e rrjetit. Oni shkruan se Shaqiri ka një jetë që jeton nën hijen e Kledi Kadiut dhe se xhelozon për çdo shqiptar të realizuar në shtetin fqinj.

Sipas tij, balerini ka një jetë që përpiqet me çdo mënyrë dhe intrigë që të jetë sado pak në nivelin e tyre duke minimizuar arritjet e tyre dhe duke u përpjekur madje edhe t’iu zërë vendin.

Për gjithë këtë situatë në rrjet ka reaguar dhe Emanuela, bashkëshortja e Ilirit dhe mamaja e vajzës së tij Emily.

“Hajde Oni, djalë i mirë. Keni arritur të merrni një artikull!!! Gjithsesi Iliri ishte në dasmën e Kledit dhe në pagëzimin e vajzës. Më duket se nuk të kam parë. Çfarë nuk bën për t’i bërë njerëzit të flasin. Kur ke pasur nevojë, të kemi pritur dhe për shumë gjatë. Dhe ti e di këtë. Mjaft, të lutem. Sa turp. Fatkqësisht, njerëzit pështyjnë aty ku kanë ngrënë”, shkruan bashkëshortja e balerinit Ilir Shaqiri

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *