21 Shtator, 2023

“Tani shit libra”, Sokol Balla tallet me Ben Blushin pas largimit nga Top Channel

 “Tani shit libra”, Sokol Balla tallet me Ben Blushin pas largimit nga Top Channel

Ditën e sotme Ben Blushi dha dorëheqjen nga posti i Drejtorit të Përgjithshëm të Top Channel, të cilin e mbante prej 4 vitesh.

Gazetari Sokol Balla përmes një postimi në rrjetet sociale ka ironizuar largimin e Blushit, duke u shprehur se karma nuk gabon kurrë adresë, teksa thotë se tashmë ai do të kthehet sërish të shesë libra.

“Ishte për vizitë para 4 vjetësh në dhjetor. Pas 4 vjetësh, trokiti sërish në dhjetor dhe sërish në të njëjtën derë.

Derën ia hapi një Tjetër. Po fytyra që Tjetri pa sa hapi kanatet e derës, ishte e njëjta: Karma, ajo që nuk gabon kurrë adresë: “Tani shit libra”, i tha e iku””, shkruan Balla.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *