9 Qershor, 2023

Tallja therëse e Andi Bushatit me Bashën dhe deputetët e tij

 Tallja therëse e Andi Bushatit me Bashën dhe deputetët e tij

Analisti i njohur Andi Bushati ka postuar foton e kësaj të shtune ku gjithë anëtarët e kryesisë së PD, kur doli Basha konferencë shtypi, i mbajnë duart në një vend (shiko foton ku burra e gra duart i kanë te një organ…).

Të paktën njeri ose njera ti mbante diku tjetër!

“S’di a e kan pas me detyrim me i mbajt te gjithe duart ne nje vend”, shkruan Bushati.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *