4 Dhjetor, 2022

Superaksion i policisë për kapjen e të kërkuarit…por kishin hyrë në shtëpinë e gabuar

 Superaksion i policisë për kapjen e të kërkuarit…por kishin hyrë në shtëpinë e gabuar

Një superaksion i policisë për arrestimin e një të kërkuari në Britani u kthye në qesharak, pasi efektivët e armatosur deri në dhëmbë, hynë në shtëpinë e gabuar në mes të natës dhe arrestuan pronarin e saj.

Videoja u filmua nga kamerat e sigurisë të banesës, ku shfaqen dhjetëra policë që hyjnë me dhunë në banesës e Eddie Croasdell dhe i vendosin pranga për ta tërhequr më pas me forcë përjashta.

Në momentin që policët kuptuan që nuk kishin arrestuar të kërkuarin, fajtori i vërtetë gjeti kohën për t’u larguar.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *