24 Mars, 2023

Skandali me Festivalin e RTSH: Si fitoi një këngë mediokre, me një tekst mizerabël

 Skandali me Festivalin e RTSH: Si fitoi një këngë mediokre, me një tekst mizerabël

Duke qenë se tashmë u bë kohë që Festivali i RTSH-së nuk ndiqet me ndonjë interes, përveç fakti se kush do të shkojë në Eurovizion, edhe fituesi i këtij viti kaloi pa ndonjë kuriozitet të madh.

Por, kur sheh se kush fitoi këtë vit, skandalizohesh.

Jo për emrin e këngëtares, por për këngën dhe tekstin e kësaj kënge i thënçin.

Kush ka nerva mund ta dëgjojë në linkun poshtë, për të kuptuar se në çfarë derexheje ka përfunduar muzika shqiptare.

1 Comment

  • Shume skandal. Albani dhe Gjergji super keng

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *