28 Janar, 2023

Shpërthen Adi Krasta: Socialistët janë injorantë dhe militantë, jo si ne demokratët

 Shpërthen Adi Krasta: Socialistët janë injorantë dhe militantë, jo si ne demokratët

Nga Ilir Demalia

Ad Krasta në Syri.net quajti atë publik që nuk është dakort me Syrin e Zenit të Saliut dhe me PD e Salës injorant dhe militant (pra socialistët).

Në ka nje TV mbushur me militantë dhe provincialë të paguar nga parat e Zenit që ka fituar me pushtetin e babi Salës dhe Ilirit të Monikës është Syri.net.

Beni transperencen e burimeve  financiare dhe shikoni se ku dilni!!!

Pafytyrësia e këtij TV është kulmi i të rreshtuarve si ushtarë prej plumbi për hallin e Saliut dhe duan të na shiten si elite intelktuale dhe qytetare.

Turpi i ka kaluar kufijtē e turpit me këta.

Pse ka këto lloj monstrash Edi Rama po ben pallë dhe do vazhdoje përsa kohë të ketë këta.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *