1 Tetor, 2023

Shpërthejnë akuzat erotike në PD, Edmond Spaho: Grida Duma i shkonte në zyrë Berishës çdo ditë

 Shpërthejnë akuzat erotike në PD, Edmond Spaho: Grida Duma i shkonte në zyrë Berishës çdo ditë

Lufta Berisha-Basha duket se do të degradojë edhe më shumë, me akuza dhe kundërakuza.

Pasi Gazment Bardhi akuzoi Keltis Krujën se ka bërë fushatë për djalin e Aqif Rakipit, ku e ka sulmuar nga televizioni i Berishës si “dylber”.

Ndërsa Edmond Spaho ka shkuar edhe më tutje.

Ai ka thënë se Grida Duma i shkonte çdo ditë në zyrë Berishës.

Kjo, pasi deklaratës së Dumës, se Berisha nuk duhej të ishte kandiduar më 25 prill për deputet.

“Ia ke thënë Berishës këtë? Sepse deri në 25 Prill 2021 në zyrë të Berishës ke qënë çdo ditë”, e pyet Spaho deputeten Duma.

“Që në listën e 2021-it nuk duhet të ishte Berisha, sepse e ka tejkaluar kostumin e deputetit”, deklaroi Duma, që solli reagimin e Spahos.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *