31 Janar, 2023

Shenjat që tregojnë se ai të ka vërtet qejf!

 Shenjat që tregojnë se ai të ka vërtet qejf!

Vorbulla e një pëlqimi të ri të ka marrë, ama s’po e ndan dot të ka realisht qejf apo jo? Ndaj jemi ne, që të të tregojmë plot 6 shenja që ai të ka shumë, po shumë qejf.

1. Të shkruan çdo ditë

Nuk ka rëndësi sa mesazhe, ai kujtohet përherë për ty.

2. Hap tema të ndryshme bisede

“Vapë këto ditë, ë?”; “Ç’mendon ti për ngrohjen globale?”; “E di që pinguinët janë gjallesat më besnike?”. Nëse të tilla tematika nisin një bisedë, konfirmojmë: ai të pëlqen shumë…

3. Të mbështet

Vendimet e tua janë të rëndësishme edhe për të. Edhe nëse blen një fustan të ri, ai është ai që të mbështet në zgjedhjen tënde.

4. Gjen mënyra që të të qëndrojë afër/ prekë

Djemtë janë sa të komplikuar, aq edhe të thjeshtë. Diçka e dimë me siguri: kur bën kontakt fizik me ty, ndodh sepse të ka qejf.

5. Të tregon gjëra private

Kjo do të thotë se ka besim dhe se të konsideron një person të afërt.

6. Kur është me ty, harron telefonin

Nëse ti e ke këtë efekt tek ai, epo urime! Tashmë ke hyrë në mendjen e tij.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *