3 Dhjetor, 2023

Reagon Semi Jaupaj pas puthjeve të Donaldit me Beatrixin!

 Reagon Semi Jaupaj pas puthjeve të Donaldit me Beatrixin!

Ish-banorja e “Big Brother VIP” Semi Jaupaj nuk e ka pritur mirë faktin që Donaldi dhe Beatrix pas daljes së saj nga shtëpia jo vetëm qëndruan pranë njëri-tjetrit, por shkëmbyen edhe puthje.

Semi, shoqja e ngushtë e Bora Zemanit, ka vendosur që pas puthjes ta heqë Donaldin nga rrjeti i saj social, duke shprehur në këtë mënyrë pakënaqësinë e saj ndaj veprimeve të tij.

Ndërkohë që Donaldi vazhdon ta ketë Semin në listën e miqve të tij, kjo edhe për faktin se ai ndodhet edhe brenda shtëpisë pa telefon.

Ish-banorja e “Big Brother VIP” ishte e ftuar këtë të martë në spektaklin ‘live’ dhe ajo u shpreh e zhgënjyer nga Donaldi për afërsinë e tij me Beatrixin.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *