1 Tetor, 2023

Rama ‘rrethohet’ nga vajzat në Vlorë: Me çikat e Kosovës!

 Rama ‘rrethohet’ nga vajzat në Vlorë: Me çikat e Kosovës!

Kryeministri Edi Rama është takuar me disa vajza dhe gra nga Kosova që kanë mbërritur në Vlorë sot me rastin e 109-vjetorit të shpalljes së Pavarësisë dhe Ditës së Flamurit. Rama ka ndarë vetë pamje nga ky takim tejet entuziast.

Pranë Shtëpisë së Flamurit me çikat e Kosovës që kanë zbritur sot në Vlorë”, shkruan Rama.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *