3 Dhjetor, 2023

“Rama arrogant, Berisha zotni”, kamarieri: Ja kush më la 100 mijë lekë bakshish

 “Rama arrogant, Berisha zotni”, kamarieri: Ja kush më la 100 mijë lekë bakshish

Kamarieri i Ora News, Andi Tufa, zbulon se cili ka qenë klienti më arrogant dhe më i respektuar që i ka shërbyer.

Tufa thotë se Sali Berisha ka qenë klienti më i respektuar, ndërsa klienti më arrogant, Edi Rama.

Ndër të tjera Tufa thotë se klienti që i ka dhënë bakshishin më të lartë është Ylli Rakipi, i cili i ka lënë bakshish 100 mijë lekë.

Klienti më i respektuar ka qenë Sali Berisha. Më arroganti, Edi Rama.

Gjatë një darke teksa po i afroja serviset ai më tha, “shiko sa i kam duart, nuk më nevojiten.”

Në vitin 2016 ose 2017 Ylli Rakipi më ka lënë bakshish 100 mijë lekë”, tha ai.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *