27 Nëntor, 2022

Pasuria e çmendur: Deputeti i LSI, në Kuvend me makinë 200 mijë euro

 Pasuria e çmendur: Deputeti i LSI, në Kuvend me makinë 200 mijë euro

Deputeti i LSI, Agron Çela, u shfaq në Kuvend me një makinë Mercedes Maybach, që kushton plot 200 mijë euro.

Deputeti nga Shkodra merret prej vitesh me biznes dhe ka një pasuri të çmendur.

Por ekspozimi i saj është paksa i tepëruar, sidomos kur vetë në Kuvend për të qarë hallet e popullit me një makinë 200 mijë euro.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *