28 Nëntor, 2023

Pas të atit, Lulzim Basha humbet edhe vjehrrin

 Pas të atit, Lulzim Basha humbet edhe vjehrrin

Bashkëshortja e kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha, Aurela ka humbur babain.

Lajmin e ndarjes nga jeta të të atit të saj Xhafer Isufi e ka bërë me dije vetë Aurela Basha në një postim në rrjetet sociale.

“Me hidhërim të thellë njoftojmë sot ndarjen nga jeta të njeriut tonë të shtrenjtë, bashkëshortit, babait dhe gjyshit, Z. Xhafer Isufi”, shkruan bashkëshortja e Lulzim Bashës.

Kujtojmë që vetëm pak javë më parë, Lulzim Basha humbi edhe të atin.

Postimi i Aurela Basha në rrjetet sociale

Lajmërim!

Me hidhërim të thellë njoftojmë sot ndarjen nga jeta të njeriut tonë të shtrenjtë, bashkëshortit, babait dhe gjyshit, Z. Xhafer Isufi.

Nderimet e fundit do të bëhen në ambientet e “Funeral Home Herri”.

Adresa: Rr. “Asim Vokshi”, përballë shkollës “Harry Fultz”, prej ditës së sotme datë 20 Janar, deri nesër paradite.

Varrimi bëhet nesër, e premte, 21 janar, ora 11:00, te varrezat e Sharrës.

Familja pret ngushëllime në ambientet e Restorant Piaza, pas Pallatit të Kulturës, në 22 dhe 23 janar, ora 10:00-12:00 dhe 16:00-20:00.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *