10 Qershor, 2023

Parodisti i Vlorës në gjendje të rëndë, familja kërkon ndihmë

 Parodisti i Vlorës në gjendje të rëndë, familja kërkon ndihmë

Bëhet fjalë për parodistin e Vlorës Mane Lumanin. Gjendja shëndetësore e artistit është rënduar dhe përveç problemit që ka me të folurën, atij i duhet t`i nëntrohet dy ndërhyrjeve kirurgjikale: një në zemër dhe një të prostatës.

Një nga faqet e Vlorës në Facebook shkruan mbi thirrjen e familjes së tij për ndihmë dhe ka publikuar gjithashtu numrin e llogarisë.

Grupi i famshëm i humoristëve të Vlorës e humbi njërin prej tyre, Metin, në maj të 2019-ës.

Parodisti i Vlorës në gjendje të rëndë, familja

Parodisti i Vlorës në gjendje të rëndë, familja

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *