9 Dhjetor, 2023

Ndahen Donaldi me Beatrix

 Ndahen Donaldi me Beatrix

Lidhjes së shumë përfolur mes Beatrix Ramosaj dhe Donald Veshajt brenda shtëpisë së Big Brother, e cila ka mbajtur në ankth gjithë Shqipërinë, i ka ardhur fundi.

Pas spektaklit të mbrëmshëm, ku Beatrix u shpreh se lidhja mes tyre ishte ftohur, të dy janë sqaruar dhe i kanë dhënë fund mes tyre.

Ka qënë Donaldi ai i cili i kërkoi që lidhjen e tyre ta shikojnë më mirë jashtë shtëpisë.

Ai i kërkoi që të qëndronin vetëm në shtëpinë e Big Brother VIP.

Në Shqipëri ka pllakosur zia pas këtij lajmi 🙂

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *