27 Shtator, 2023

Me gisht tek Shqipëria? Vuçiç takohet me Krivokapiç, para kanë hartën e Ballkanit

 Me gisht tek Shqipëria? Vuçiç takohet me Krivokapiç, para kanë hartën e Ballkanit

Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç dhe kryeministri i Malit të Zi, Zdravko Krivokapiç janë takuar mëngjesin e sotëm në Presidencë.

Nga takimi janë ndarë edhe foto në rrjete sociale, por njëra ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

Në tryezën ku u takuan ishte shpalosur harta e rajonit të Ballkanit, e kryeministrit Krivokapiç duket sikur ka vendosur gishtin mbi territorin e Shqipërisë.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *