28 Shtator, 2023

“Lufta në PD”, mbështetësve të Berishës i hidhet vaj te shkallët e zyrës për të rrëshqitur

 “Lufta në PD”, mbështetësve të Berishës i hidhet vaj te shkallët e zyrës për të rrëshqitur

‘Lufta’ në PD ka kulmuar sot, me Sali Berishën që po mban referendumin për shkarkimin e Lulzim Bashës dhe këtë të fundit që do të zhvillojë Kuvendin Kombëtar.

Në këtë luftë janë përfshirë padyshim edhe mbështetësit e të dy palëve, ndërsa në shkallët e selisë së degës nr.1 të PD në Tiranë ishte hedhur vaj për t’i penguar mbështetësit e Berishës të votonin.

Kjo u bë me dije nga Belind Këlliçi.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *