3 Dhjetor, 2023

Këshilltari gjerman: Burri i Ina Zhupës përfiton tendera miliona euro nga qeveria e Ramës

 Këshilltari gjerman: Burri i Ina Zhupës përfiton tendera miliona euro nga qeveria e Ramës

Ish-këshilltari gjerman i Lulzim Bashës, Martin Henze, që tani ka kaluar me Sali Berishën, ka reaguar lidhur me lajmet që kanë dalë se burri i Ina Zhupës, deputetes dhe zëdhënëses së Lulzim Bashës ka përfituar tendera miliona euro nga qeveria e Kryeministrit Edi Rama.

Burri i Ina Zhupës, deputetes dhe zëdhënëses së Bashës ka përfituar tendera miliona euro nga qeveria Rama“, shkruan Henze dhe bashkëngjitur ka publikuar lajmin me faktet që nxjerrin në dritë këtë skandal.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *