28 Nëntor, 2023

Këngëtari shqiptar i kërkon divorcin bashkëshortes ‘live’ në emision!

 Këngëtari shqiptar i kërkon divorcin bashkëshortes ‘live’ në emision!

Devis Xherahu ishte i ftuar këtë të diel në programin “E diell”, ku u bë pjesë e një sfide të vështirë. Ai duhet të merrte në telefon bashkëshorten dhe t’i kërkonte divorcin.

Devisi paraprakisht tha se e njihte mirë gruan e jetës dhe se ajo do ta kuptonte që ai po bënte shaka.

“Mora vesh disa gjëra që më ke fshehur dhe u binda që ne do të ndahemi”, i tha ai partneres, e cila e kuptoi menjëherë që ishte shaka dhe nuk e mori seriozisht në asnjë moment.

Loja në telefon vazhdoi deri në momentin kur ndërhynë lojtarët e tjerë në studio e cila e ktheu totalisht situatën në shaka.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *