29 Maj, 2023

Kaosi në PD, Mero Baze publikon foton: Berisha u largua si cub, i duhej një i vdekur por nuk pati

 Kaosi në PD, Mero Baze publikon foton: Berisha u largua si cub, i duhej një i vdekur por nuk pati

Mero Baze ka publikuar nje fotografi nga largimi i Sali Berishës prej “selisë blu” i shoqëruar nga personazhe të njohura të botës së krimit.

Botuesi i gazetës “TemA” shkruan se “Berisha u largua si cub, i duhej një i vdekur por nuk pati. I vetmi i vdekur dhe i pakallur u bë vetë”.

“Pasi ka hyre në seli me banditë dhe tentoi t’i hyjë në zyrë Lulzim Bashës, Sali Berisha u largua si një cub duke premtuar se do kthehet përsëri.

I duhej një i vdekur por nuk pati .

I vetmi i vdekur dhe i pakallur u bë vetë”, shkruan Mero Baze.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *