4 Qershor, 2023

“Kaluan dy vjet”, i biri publikon foton e rrallë me Guljelm Radojan: Bab, s’mund ta besoj që ke ikur

 “Kaluan dy vjet”, i biri publikon foton e rrallë me Guljelm Radojan: Bab, s’mund ta besoj që ke ikur

“Është e vështirë pa të . Më duket sikur ka dalë e do të kthehet sërish… Ende nuk pajtohem me idenë se ai ka ikur për të mos u kthyer më…”.

Tregonte kështu pak javë më parë në një intervistë për Report TV pianisti i njohur Red Radoja, për të atin, aktorin Guljelm Radoja…

Dy vjet larg ikjes fizike të aktorit Guljelm Radoja, i biri e kujton përmes një foto të hershme të të dyve.

“Kaluan dy vjet”, shkruan ai përbri.

Aktori Guljelm Radoja u nda nga jeta në 5 maj të vitit 2021 për shkak të rëndimit të gjendjes shëndetësore nga Covid-19.

Ai konsiderohet si një nder aktoret me te medhenj shqiptare.

Mund të jetë një imazh bardhezi i 1 person dhe fëmijë

 

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *