1 Tetor, 2023

Ish-konkurrentja e “Për’puthen: U lidha me një burrë të martuar, edhe sot më lutet i shkreti

 Ish-konkurrentja e “Për’puthen: U lidha me një burrë të martuar, edhe sot më lutet i shkreti

Ish-konkurrentja e spektaklit “Për’puthen” në Top Channel, ku vajzat shkojnë të gjejnë burrë, Antonela Berisha ka rrëfyer se është dashuruar me burrë të martuar, pa e ditur këtë gjë.

Ajo tha se këtë e kishte zbuluar pas disa kërkimeve në Google.

“Më ka ndodhur që jam dashuruar me një person të martuar.

Unë nuk e dija se ai ishte i martuar, por ngaqë jam FBI në gjak e zbulova.

Kërkova emrin e tij në Google, edhe vendlindjen edhe më doli një lajm “filan këngëtar i ftuar në dasëm të këtij personi”.

Aty zbulova që ishte i martuar. Isha shumë e zhgënjyer. Ai i shkreti dhe sot më lutet, por unë e ndërpreva gjithçka aty. Tani as nuk më intereson”, tregoi Antonela.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *