9 Qershor, 2023

Habit Ilir Shaqiri: Të gjithë e kemi patur në fis një kushërirë që jemi dashuruar

 Habit Ilir Shaqiri: Të gjithë e kemi patur në fis një kushërirë që jemi dashuruar

Ilir Shaqiri gjatë një bisede në shtëpinë e “Big Brother VIP” ka treguar se kur ka qenë 10 vjeç është dashuruar me një kushërirën e tij.

Balerini tha se të gjithë kemi patur një kushërirë që jemi dashuruar,  teksa theksoi se bëhet fjalë për një dashuri platonike.

“Të gjithë e kemi pasur në fis një kushërirë që jemi dashuruar, dikur. Dashuri në kuptimin platonik të themi. Unë kam pasur një kushërirë, edhe e kam akoma, super e bukur.

Kur është bërë nuse ajo unë isha xheloz: ‘Na e mori ky thoja’. Kam qenë kalama 10 vjeç, edhe sa i praptë. Por ishte shumë e bukur dhe është shumë e bukur”, tha Shaqiri.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *