1 Tetor, 2023

Habit aktori Sean Penn: I lumtur që jam plakur!

 Habit aktori Sean Penn: I lumtur që jam plakur!

Në një intervistë të fundit për Toronto Sun, aktori Sean Penn tha se është i lumtur që është plakur në mënyrë që të mos përballet me të ardhmen gjithnjë e më apokaliptike të botës.

Edhe pse plakja në Hollywood rrallë konsiderohet e dëshirueshme, Penn, 61 vjeç, nuk është i trishtuar për këtë.

“Më vjen mirë që jam plakur dhe nuk do të më duhet të merrem me atë se ku po shkojnë këto gjëra”, tha Penn.

Komentet mizantropike të Penn dukej se ishin të frymëzuara nga e ashtuquajtura kulturë “anuloni”, pasi ai vazhdoi të dënojë ata që zgjedhin çështje që do t’i shqetësojnë.

“Ne kujdesemi shumë për atë për çfarë do të na akuzojnë njerëzit që duan të jenë të ndershëm, sepse ata mund të marrin një shpërblim të shpejtë”, tha Penn.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *