28 Janar, 2023

Gruaja e priftit denoncon në rrjetet sociale: Burri abuzon me mua

 Gruaja e priftit denoncon në rrjetet sociale: Burri abuzon me mua

“Burri po abuzon me mua”, ky është një ndër postimet në Facebook të bashkëshortes të një prifti në Greqi, e cila ka denoncuar të shoqin për dhunë.

Sipas medieve greke  prifti keqtrajtonte të shoqen, për shkak të një lidhjeje jashtëmartesore.

Ndërsa të dy janë paraqitur sot para gjykatës për mësuar vendimin e gjyqtares ne lidhje me masën që do të vendoset ndaj priftit.

Kujtojmë se prifti u arrestua nga autoritetet greke të shtunën e 25 qershorit, pasi kishte tmerrua të shoqen me sjelljen e tij agresive dhe të dhunshme në shtëpi.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *