9 Dhjetor, 2023

Gjejini nuse Spartak Ngjelës :)

 Gjejini nuse Spartak Ngjelës :)

Spartak Ngjela ka marrë sërish vëmendjen e mediave rozë, këtë herë me një koment në foton e këngëtares së njohur Rovena Ibrahimi.

Ngjela ka përdorur profilin ku shpesh ndan analiza politike për të lënë një koment në foton e ndarë nga Ibrahimi, ku i shpreh asaj simpatinë.

“Asgjë e veçantë… por gjithçka e jashtëzakonshme e këngëtares së madhe, Rovena Ibrahimi: thjeshtësi; bukuri e veçantë femërore dhe – si gjithmonë – sinqeritet që shfaqet te sytë dhe buzëqeshja e saj..”, shkruan Ngjela.

Dy ditë më parë ai flirtonte me një gazetare, të cilës i shkruante në FB, ndërsa disa javë më parë i shkruante dhe Bora Zemanit.

Me sa duket avokati, i cili është beqar, nuk mban dot më 🙂

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *