28 Janar, 2023

Gazetari i njohur zbulon takimin sekret të Mero Bazes me Evi Kokalarin, në një vilë në Përmet

 Gazetari i njohur zbulon takimin sekret të Mero Bazes me Evi Kokalarin, në një vilë në Përmet

Nga Elvi Fundo

Shoqes Lenka Çuko ne diaspore!

Ftoj Evi Kokalarin te sqaroje pse kerkon te zgjedhje drejtues te forumeve ne PD kur ka ikur?

Pse te zene syte 9 te rinj me shume ne KK te PD?

Pse eshte perfshire ne garen per sekretarin e pergjithshem?

Pse genjen per Bylykbashin e Shehajn, apo Mul Noken, kur do Arben Imamin?

Pse e fshehu se donte te ishte nen/kryetare e PD?

Pse po e sulmon Belind Kellicin?

Pse sulmoi nje nga biznesmenet e medhenj ne Tirane e u terhoq?

Kush ja ka financuar parate e udhetimeve dhe qendrimit ne Tirane?

PO DHE NE ZI NUK PUSHON KUNDER TE RINJVE?! E neveritshme!

KRYESORJA:

Qendrimet i ke personale si demokrate 9 mujore, sa nje femilje do ciklin ne mitren e nenes, apo i ke Konservatore te republikaneve?

E FUNDIT:

Me fal po kush je ti qe thua me sqaro ti, s’dua te degjoj kete e ate?

P.S. shoqja Lenka nga Amerika, jo domosdoshmerisht eshte takuar me Mero Bazen, dhe jo pa qellim sulmohet nga ai.

Njesoj si Flamuri sulmoi te behen faktore ne PD cdo koke bosh qe shkaterron opoziten. Kuptohet ne sherbim te Rames.

Takimi i padomosdoshem ka ndodhur diku ne Permet. Diku ne nje vile, diku.

Eh shoqja Lenka cfare kuadro e dalluar ke qene, por PD ste beri udheqese si ate mjelesen e vertete.

Ate garen kur do e bejme, apo nejse se ty ste voton njeri, je vetem per ndonje zarf e broçkulla.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *