24 Mars, 2023

FOTOT virale të Floriana Garos, krah doktor Berishës

 FOTOT virale të Floriana Garos, krah doktor Berishës

Floriana Garo prej muajsh është kthyer në krahun e djathtë të Sali Berishës.

Ajo shfaqet krah tij, në çdo veprimtari të përditshme.

Dhe gjatë këtyre takimeve, Floriana kujdeset që të postojë edhe shumë foto, në disa prej tyre duket shumë provokuese.

Sidomos kur shikon plot adhurim Doktorin.

Aktualisht ajo është drejtoreshë e Marrëdhënieve me Publikun.

Më pas, në zgjedhjet e ardhshme pretendon të kandidojë për deputete.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *