28 Janar, 2023

FOTO LAJM: Protesta e 7 korrikut dhe ëndrrat e Nard Ndokës në diell

 FOTO LAJM: Protesta e 7 korrikut dhe ëndrrat e Nard Ndokës në diell

Sali Berisha ka thirrur një protestë më 7 korrik, në të cilën thotë se do të rrëzojë Edi Ramën.

Në protestë kanë paralajmëruar se do të marrin pjesë edhe aleatët e PD, nga Monika Kryemadhi, tek Agron Duka, Dash Shehi, e deri tek Nard Ndoka.

Ky i fundit madje duket se ka nisur edhe përgatitjet serioze për protestën e 7 korrikut, duke marrë rreze dielli, në mënyrë që të qendrojë në shesh pa u shqetësuar shumë nga dielli.

Njëkohësisht është edhe duke u çlodhur, pse jo edhe duke parë ndonjë ëndërr të bukur për t’u bërë ministër, kur të vijë Doktori në pushtet.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *