2 Shkurt, 2023

Fahri Balliu në emision me rrip 695 dollarë

 Fahri Balliu në emision me rrip 695 dollarë

Ndodh që edhe në pleqëri të ushqesh dëshira të kahershme rinore.

Këtë duket se po përpiqet të bëjë mjeshtri i fjalës së pavarur Fahri Balliu i cili ka zbuluar dashurinë e tij për modën.

Gazetari i njohur është shfaqur në një emision me një rrip që kushton diku tek 695 dollar sipas shifrave që gjenden online.

Nuk dihet ende se kujt do që t’i bjerë në sy analisti i shquar derisa ka nisur të kurohet ndjeshëm por pa harruar dashurinë e tij të vjetër për paçet, tasqebapin dhe pilafin me kos.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *