3 Shkurt, 2023

Evi Kokalari nuk përmbahet: Gaz Bardhi të hapë shoqatën gay në Shqipëri, e ndihmon miku im yll i bukur

 Evi Kokalari nuk përmbahet: Gaz Bardhi të hapë shoqatën gay në Shqipëri, e ndihmon miku im yll i bukur

Evi Kokalari vijon të degjenerojë Gazment Bardhin, duke aluduar se ky i fundit është homoseksual.

“Hey, po s’ju vjen turp që keni kujtuar se po mundohesha ta prezantoja Gaz Bardhin me kryetarin e Log Cabin America për romancë rozë?

O njerëz, po miku im është yll i bukur, me një inteligjencë dhe integritet të pa parë dhe s’do e prezantoja kurrë me këto mbeturinat e Lul Bashës.

Fjalën e kisha që Gaz Bardhi të hap shoqatën Log Cabin për konservatorët gay në Shqipëri me ndihmën e mikut tim.

Tregohuni pak më të zgjuar ju lutem”, shkruan Kokalari.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *