4 Qershor, 2023

Erion Braçe: Gati për vjeljen e trangullit dhe domates

 Erion Braçe: Gati për vjeljen e trangullit dhe domates

Deputeti socialist Erion Braçe ka publikuar disa foto nga një serë në divjakë.

“Gati per vjelje te domates dhe trangullit.

Cati per bujqësinë.

Sera eshte nje sipermarrje e veshtire por shume me e sigurt, produktive se ne fushe te hapur.

Sera duhet te jete qellim, financim, pune”, shkruan ai.

 

Përshkrimi i fotografisë nuk është i disponueshëm.

Përshkrimi i fotografisë nuk është i disponueshëm.

Përshkrimi i fotografisë nuk është i disponueshëm.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *