5 Dhjetor, 2022

Dritan Shakohoxha tradhton gruan me moderatoren e njohur, gati divorci

 Dritan Shakohoxha tradhton gruan me moderatoren e njohur, gati divorci

Prej shumë vitesh Dritan Shakohoxha gëzonte statusin i martuar dhe baba i dy fëmijëve.  Sipas burimeve të afërta, prej disa muajsh Shakohoxha ka nisur proçeduarat e divorcit me bashkëshorten e tij, Miranda.

Njohjen me Shakohoxhën, Lei e ka nisur që në periudhën kur ajo u bë pjesë e “Supersport” dhe programacionit të Digitalb ku emisionet sportive udhëhiqeshin pikërisht nga Dritan Shakohoxha.

Mesa duket aty kanë lindur flirtet e para midis Lei Krajës dhe Shakohoxhës ku më pas janë konkretizuar në një marrëdhënie.

Një marrëdhënie e cila ka vazhduar prej kohësh duke u konkretizuar së fundmi edhe me një bashkëjetesë.

Mesa duket Shakohoxha është tejet i dashuruar me bukuroshen e showbiz-it, ndjesi kjo e cila e ka çuar atë të marrë edhe një vendim të tillë madhor, siç është divorci.

Nuk dimë nëse një lajm i tillë do ndikojë në  përzgjedhjen e tij si kryetar i FSHF-së duke qënë se Shakohoxha është një prej kandidatëve për postin më të rëndësishëm të sportit në Shqipëri.

Shakohoxha eshte shume vite me i madh se Lei Kraja, nderkohe qe ka edhe femije.

Shakohoxha, duke përfituar nga posti i tij si drejtor i Super Sport, përflitet se ka pasur afera edhe me Bora Zemanin dhe Ilda Bejlerin.

Këtë të fundit e hoqi nga puna pasi u prishën, ndërsa Bora Zemani përflitet se u divorcua pikërisht pasi i shoqi mori vesh aferën e saj me Shakohoxhën.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *