28 Shtator, 2023

Dritan Hila: Berisha do t’i thyente këmbë e dhëmbë po t’i hynin në seli. Duhen ca të fortë se s’mbrohet PD me Gazin e Salianjin

 Dritan Hila: Berisha do t’i thyente këmbë e dhëmbë po t’i hynin në seli. Duhen ca të fortë se s’mbrohet PD me Gazin e Salianjin

Dritan Hila ka komentuar levizjen politike te Sali Berishes per te hyre ne “seline blu”.

Ai thote se ne nje rast te ngjashem, Berisha do kishte marre masa radikale.

“Imagjinoni psh qe kur ishte kryetar Berisha, Neritan Ceka, Uran Butka, apo Genc Pollo (kur beri PDr), te hynin ne zyrat e PD.

Do ju kishin thyer dhembe e kembe.

Luli, partia i do edhe ca te forte se nuk mbrohet me Gazin dhe Salianjin”, shkruan Dritan Hila.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *