24 Mars, 2023

Dhëndri i Berishës ‘sherr’ me drejtorin e Policisë Bashkiake në kohën e Bashës, kërcënojnë njëri-tjetrin

 Dhëndri i Berishës ‘sherr’ me drejtorin e Policisë Bashkiake në kohën e Bashës, kërcënojnë njëri-tjetrin

Përplasja mes Sali Berishës dhe Lulzim Bashës ka shkaktuar krisje edhe mes demokratëve me njëri-tjetrin. Të radhës janë ish-kreu i policisë Bashkiake të Tiranës Florenc Hoxha dhe dhëndrit të Sali berishës, Jamarbër Malltezi, të cilët kanë nisur edhe kërcënojnë njëri-tjetrin që do të zbulojnë të vërtetat.

Debati

Abi Malltezi: Veç në diktatura korruptive ndodh që qeveria blen dhe opozitën, ndan plaçkë duke vjedhë çfarë t’i dalë përpara përfshi portin e Durrësit.

Florenc Hoxha: Çfarë mund të na thuash për RBS besoj se e di kush e menaxhon dhe kush i merr tortën e majme dhe kush e ka shpikur.

Abi Malltezi: Kunati besoj?

Florenc Hoxha: Thuaj një herë të vërtetën, në mos po ta them unë.

Abi Malltezi: Kunati dhe lepirësit si ty besoj. Kaq. Lëpirëse të Ramës jeni bo..

Florenc Hoxha: Mendoje mirëe kur më thua mua lëpirës së mund të vijë keq kur të fillojë dhe të shkruaj dhe të bëj publike ndonjë sms në bbm.

Sa për lëpires i Ramës je ti se gjatë këtyre viteve nuk ta kanë terrorizuar familjen ty po mua Rama, po mati mirë fjalët kur më thua mua lëpirës i Ramës.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *