29 Nëntor, 2023

Dasmë në mes të luftimeve!

 Dasmë në mes të luftimeve!

Me vello dhe uniformë e dhanë premtimin e martesës dy ukrainasit Lesya dhe Valery.

Pak pas ceremonisë të dy shkuan në frontin e luftës afër Kievit.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *