3 Dhjetor, 2023

Blendi Fevziu vetë-ironizohet: Më ofruan të më mbjellin flokët, por jam mirë kështu

 Blendi Fevziu vetë-ironizohet: Më ofruan të më mbjellin flokët, por jam mirë kështu

Blendi Fevziu ka postuar disa foto të marra në rrjet, ku ai ironizohet për flokët.

Ai thotë se i kanë ofruar mbjellje flokësh, por ndihet mirë kështu si është.

“Falenderoj edhe nje klinike qe me ofroi te me mbjelle floket dhe te mi beje kacurrela si ketu.

Po une preferoj te mbetem si ne foton e fundit. . Jam sh komod ashtu”- shkruan Fevziu.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *