4 Qershor, 2023

Beatrix Ramosaj në të vërtetë quhet… Behigje

 Beatrix Ramosaj në të vërtetë quhet… Behigje

Beatrix Ramosaj është kthyer në femrën e momentit në Shqipëri.

Kjo, për shkak të pjesmarrjes në Big Brother VIP dhe lidhjes aty me Donald Veshajn.

Por me sa duket femra që ka “çmendur” shqiptarët, nuk quhet Beatrix.

Ajo në të vërtetë, sipas mediave të Kosovës, quhet Behigje.

Vajza nga Llapashtica e Prishtinës, e ka ndërruar më vonë emrin, duke e bërë Beatrix.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *